





Повідомлення про безпеку:
будь Ласка, використовуйте ваги у вказаному середовищі, щоб уникнути помилки або пошкодження датчика.
Будь ласка, не використовуйте хімічний розчинник або їдку рідину для очищення накипу.
Будь ласка, не розбирайте корпус ваг і внутрішній устрій; в іншому випадку це може привести до великої помилку зважування.
Будь ласка, не тягніть спіральну лінію сильно в разі помилки вимірювання і пошкодите датчик.
Витягніть батареї, якщо ваги не використовуються протягом тривалого часу в разі протікання акумулятора, яка призведе до корозії ваг. Акумулятори в комплекті не заряджаються

I
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSZH |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Найбільша межа зважування | 50 кг |
| Клас точності ваг статичного зважування | Звичайний |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 233 мм |
| Довжина | 233 мм |
| Умови експлуатації | |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
| Максимальна робоча температура | 45 |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | Зелений |
| Підсвітка екрана | True |