




1. Тип вентилятора
2. Кількість полюсів (2,4,6,8, Z=12 полюсні / 1 і 3 контурні)
3. Тип електропостачальника
4. Діаметр вентилятора, мм/ Розмір електричного двигуна
5. Код механічного виконання
6. Код електричного виконання
7. Код механічних модифікацій
| Типи і сповнення вентиляторів: | Типи електропостачальників: |
| А- Осєвий вентилятор S- Осєвий вентилятор з захисною ґраткою W- Осєвий вентилятор зі стінним кільцем (дифузором) V- додаток на основі осєвого вентилятора R- Центробіжний вентилятор з загнутими лопатками, односторонніх всмоктування G- Центробіжний вентилятор з загнутими лопатками, односторонніх всмоктування (з спіральним корпусом) B- Центробіжний вентилятор з двостороннім всмоктуванням D- Центробіжний вентилятор з двостороннім всмоктуванням (з спіральним корпусом) M- Двигун K- модуль на основі центрогонного вентилятора Помпи, насоси |
D- T3хфазний електровиштовхувач E- однофазний електропостачальник з пусковим конденсатором G- EC- електровиштовхувач (від електронної пошти) S- Електродвигун з розщепленими полюсами Q- Квадратний електропостачальник з розщепленими полюсами |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 12.4 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 65 град. |
| Максимальний робочий тиск | 140 Па |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Продуктивність | 9200 куб.м/год |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Частота обертання | 1390 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 720 |
| Розмір крильчатки | 500 мм |
| Тип двигуна | Трифазний |