Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осьовий вентилятор 6D-450-S-G MaEr Fan Motor
YSWF74L60P6-522N-450
Технічні характеристики:
Модель: 6D-450-S-G
Артикул виробника: YSWF74L60P6-522N-450
Виробник: MaEr Fan Motor (Китай)
Напруга: 380 V
Частота: 50 / 60 Hz
Шум: 62 / 65 Дб
Оберти: 920/мин
Витрата повітря: 4500 m³/h
Потужність: 160 W
Сила струму: 0,53 А
Вага: 7,2 кг
Габарити упаковки: 50 х 50 х 22 см

![]()


|
| Виробник | Maer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.2 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Споживана потужність | 0.16 кВт |
| Продуктивність | 4500 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Частота обертання | 920 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
|
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
|
| Розмір крильчатки | 450 мм |
|
| Тип двигуна | Однофазний |