Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осьовий вентилятор 6D-500-S-G MaEr Fan Motor
YSWF102L35P6-570N-500
Технічні характеристики:
Модель: 6D-500-S-G
Артикул виробника: YSWF102L35P6-570N-500
Виробник: MaEr Fan Motor (Китай)
Напруга: 380 V
Частота: 50 / 60 Hz
Шум: 69 / 69 Дб
Оберти: 930/хв
Витрата повітря: 5490 m3/h
Потужність: 205 W
Сила струму: 0.68 А
Вага: 9,3 / 10,8 кг
Габарити упаковки: 55 х 55 х 21 см

![]()


|
| Виробник | Maer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.3 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 0.205 кВт |
| Продуктивність | 5490 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Частота обертання | 930 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
|
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
|
| Розмір крильчатки | 500 мм |
|
| Тип двигуна | Однофазний |