Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осьовий вентилятор 6D-630-S-G MaEr Fan Motor
YSWF102L70P6-753N-630
Технічні характеристики:
Модель: 6D-630-S-G
Артикул виробника: YSWF102L70P6-753N-630
Виробник: MaEr Fan Motor (Китай)
Напргуа: 380 V
Частота: 50 / 60 Hz
Шум: 71 / 74 Дб
Оберти: 925/хв
Витрата повітря: 9 510 m3/h
Потужність: 485 W
Сила струму: 1,22 А
Вага: 16,3 / 18,9 кг
Габарити упаковки: 67 х 67 х 24 см

![]()


|
| Виробник | Maer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16.3 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 0.485 кВт |
| Продуктивність | 9510 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Частота обертання | 925 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
|
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 67 мм |
|
| Розмір крильчатки | 630 мм |
|
| Тип двигуна | Трифазний |