Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осьовий вентилятор 6D-800-S-G MaEr Fan Motor
YSWF127L65P6-920N-800
Технічні характеристики:
Модель: 6D-800-S-G
Артикул виробника: YSWF127L65P6-920N-800
Виробник: MaEr Fan Motor (Китай)
Напруга: 380 V
Частота: 50 Hz
Шум: 77 ДБ
Оберти: 906/мин
Витратаповітря: 16 895 m³/h
Потужність: 1126 W
Сила струму: 2,44 А
Вага: 21,8 / 25,3 кг
Габарити упаковки: 31 х 31 см

![]()


|
| Виробник | Maer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21.8 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 1.126 кВт |
| Продуктивність | 16895 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Частота обертання | 906 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
|
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 81 мм |
|
| Розмір крильчатки | 800 мм |
|
| Тип двигуна | Трифазний |