Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор осьовий 4D-450-S-102L/45 MaEr Fan Motor
YSWF102L45P4-522N-450
Технічні характеристики:
Модель: 4D-450-S-102L/45
Артикул виробника: YSWF102L45P4-522N-450
Виробник: MaEr Fan Motor (Китай)
Напруга: 380 V
Частота: 50 Hz
Шум: 73 Дб
Оберти: 1404/хв
Витрата повітря: 6597 m3/h
Потужність: 498 W
Сила струму: 1.11 А
Вага: 7,3 / 8,7 кг
Габарити упаковки: 50 х 50 х 22 см

![]()


|
| Виробник | Maer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.3 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 0.498 кВт |
| Продуктивність | 6597 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Частота обертання | 1404 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
|
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
|
| Розмір крильчатки | 450 мм |
|
| Тип двигуна | Трифазний |