Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осьовий вентилятор 4D-500-S-102L/60 MaEr Fan Motor
YSWF102L60P4-570N-500
Технічні характеристики:
Модель: 4D-500-S-102L/60
Артикул виробника: YSWF102L60P4-570N-500
Виробник: MaEr Fan Motor (Китай)
Напруга: 380 V
Частота: 50 Hz
Шум: 73 ДБ
Оберти: 1369/m
Витрата повітря: 8718 m³/h
Потужність: 733 W
Сила струму: 1.37 А
Вага: 9,3 / 1,8 кг
Габарити упаковки: 55 хв 55 х 21 см

![]()


|
| Виробник | Maer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.3 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 0.733 кВт |
| Продуктивність | 8718 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Частота обертання | 1369 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
|
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
|
| Розмір крильчатки | 500 мм |
|
| Тип двигуна | Трифазний |